Firma Profili

2003 yılında RSM Dış Tic. Ltd. Şti. adıyla endüstriyel kilit ve menteşe sektöründe ithalat-ihracat faaliyetlerine başlayan firmamız bilgi ve tecrübesini arttırarak 2014 yılında RSM Grup firmalarından RSM Elektrik Tic. Ltd. Şti. adı altında faaliyetlerine devam etme kararı almıştır. Elektrik ve Elektronik sektöründe olan firmamız müşterilerine kaliteli ürünler, hızlı ve etkin çözümler sunarak, güçlü müşteri ilişkileriyle çözüm ortağı olmaya devam edecektir. Teknolojik gelişmeleri ve uluslararası standartları takip eden, ürünlerde dışa bağımlılığı azaltarak yerli üretimin müşterilere sunulması RSM Elektrik’in en önemli hedeflerindendir. RSM Elektrik tecrübesi ve dinamik kadrosuyla, sektörde hızlı bir şekilde yükselmektedir.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak büyümek.

Kaliteli Ürünler

Kaliteli Ürünler

Müşterilerimize kaliteli ürünler, hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz.

Vizyon

Türkiye ve uluslararası pazarda girişimci ve yenilikçi adımlarla ilerleyerek, sektördeki güvenilirliğimizle mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Uluslararası

Standartlar

Güçlü müşteri ilişkileri ile stratejik ürünlerde yerli üretim

Değerlerimiz

– İnsan Odaklılık
– Güvenilirlik
– İş Ahlakı

Liderlik

Liderlik

Dinamik kadromuzla sektörde lider firmalardan olmayı hedefliyoruz.